Rezervace pomocí kreditu

Pro případy, kdy k vám přijde člen osobně na recepci a potřebuje zarezervovat lekci, funguje tlačítko Rezervace. Najdete zde seznam aktuálních lekcí pro aktuální den a můžete pomocí datumového filtru přecházet mezi jednotlivými dny.

V případě, že člen nemá dostatečný kredit a tím pádem nepůjde rovnou rezervovat účast na lekci, zobrazí se tlačítko Nabít kredit a rezervovat, přes které se dostanete do pokladny:

Zde se, okamžitě po uhrazení kreditu, účast na lekci automaticky zarezervuje a zobrazí se znovu profil člena.

Rezervace bez kreditu

Pro zapnutí této funkce, prosím, kontaktujte naší podporu.

Pokud z nějakého důvodu potřebujete nebo chcete přijímat rezervace bez toho, aby se musela zaplatit v momentě rezervace, tato funkce vám to umožní. Po zapnutí této funkce z rezervační stránky zmizí tlačítko pro nabití kreditu, pokud nemá člen dostatečný kredit a rezervace, kterou personál provede se provede zdarma.
Taková rezervace se potom členovi projeví na kartě v čase lekce, kdy na ni přijde v sekci Lekce.

Systém upozorní, že rezervace byla provedena zdarma a je potřeba za ni zaplatit. V tomto případě se přes členovu kartu prokliknete do pokladny, vyřídíte platbu (platba za vstup/platba za lekci/jakkoliv budete potřebovat) a poté kliknete na tlačítko Přišel na lekci a zaplatil. Toto tlačítko přepne rezervaci ze stavu zdarma na zaplacenou a tím se započítá do výplat trenérovi.
Rezervace, které zůstanou ve stavu zdarma v systému zůstávají, trenérům se za ně nic nevyplácí a počítá se z nich členovo skóre pro eliminaci absencí.

Našli jste odpověď?